
Les Miserables voorstelling gecanceld door het slechte weer: ‘Het is niet veilig’
Door: Sanne Brusselaars AlgemeenBERGEN OP ZOOM - De Les Misèrables voorstelling van vanavond kon niet doorgaan. “De spelers wilden ontzettend graag spelen maar het is te nat en daardoor onveilig.”
De weersvoorspelling van vanavond beloofde al niet veel goeds. Toch stonden alle bezoekers die een kaartje hadden voor de voorstelling vol goede moed op het Ravelijn. Iets na 19.30 uur werd door de organisatie bekend gemaakt dat het niet zeker was of de voorstelling door kon gaan, maar ze er alles aan deden om het te realiseren. Om 20.30 uur werd uiteindelijk alsnog de knoop doorgehakt dat het niet veilig was om van start te gaan. “Dit hebben we in zo’n 10 jaar nog nooit meegemaakt, onwijs jammer”, aldus Marco Duijvelaar, voorzitter van De Vierschaar.
Verzoek uit het publiek
Na de mededeling vanuit de organisatie vroeg een bezoeker of er wel nog één liedje gezongen kon worden. Na enkele minuten kwamen alle spelers in kostuum twee liedjes zingen. Na een hard applaus vertrok iedereen weer naar huis.
De organisatie neemt per mail contact op met iedereen die een kaartje had voor vanavond.
![]()





