Afbeelding
Foto: X: GLORY Kickboxing

Rico Verhoeven verdedigt zijn titel na winst op Levi Rigters

Door: Redactie Sport en vereniging

ARNHEM - In het Gelredome heeft Rico Verhoeven zijn kampioensriem succesvol verdedigd. In de wedstrijd tegen Levi Rigters won de uit Halsteren afkomstige kickbokser na vijf rondes op punten. Hiermee heeft hij zijn titel voor de twaalfde keer verdedigd en blijft zijn reeks van tien jaar ongeslagen in stand.

Dat er vooraf veel belangstelling voor de wedstrijd was bleek wel uit de voorverkoop. Organisator Glory verkocht ruim 20.000 kaarten voor het gevecht. Alleen bij het duel tussen Verhoeven en Badr Hari van 2019 verkocht Glory meer kaarten.

Gevecht

In de eerste twee rondes van het gevecht was de 35-jarige Verhoeven een stuk sterker dan de zeven jaar jongere Levi Rigters. Ook in ronde drie controleerde hij het gevecht en even leek hij ook deze ronde naar zich toe te trekken. Een harde klap van Rigters wist hem echter te verrassen, waardoor Verhoeven tegen de grond ging en de ronde verloor.

De kampioen wankelde even, maar was alweer snel in controle. In de vierde ronde draaide hij de rollen om en met een harde rechterhoek bracht hij Rigters naar de grond. Ook in de laatste ronde wist Rigters de kampioen niet meer in gevaar te brengen en uiteindelijk werd Verhoeven door de jury unaniem aangewezen als winnaar.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief