
Hoedekenskerke viert Koningsdag op Sportpark de Kouter
Door: Britta Janssen AlgemeenHOEDEKENSKERKE - Hoedekenskerke viert Koningsdag dit jaar niet bij het dorpshuis, maar bij Sportpark de Kouter. Op en rond het voetbalveld is er donderdag 27 april de hele dag van alles te beleven.
10.00 uur: Vlaghijsen onder muzikale begeleiding van zanger Alwin Rennen met het zingen van het Wilhelmus en het dorpslied.
10.30 uur: Start Oranjerit, een gezellige autorit met onderweg een hapje en een drankje. Aanmelden bij Leo Koeman; 0113-639281.
Ook start ´ommetje van Hoedjes´: wandel- en hardlooptocht van 5 kilometer. Aanmelden in de kantine bij het sportveld. Je krijgt de route mee en een consumptiebon voor een kopje koffie/thee na afloop.
10.30-11.30 uur: Leuke spelletjes op het veld voor alle kleine kinderen. Stempelkaart vol? Kom dan om je prijsje!
10.30-11.30 uur: Zeskamp op het voetbalveld voor kinderen vanaf 8 jaar. Wil je meedoen? Geef je op via onderstaande mail met vermelding van je naam en leeftijd:
degriendhoedekenskerke@gmail.com
Vanaf 11.30 uur: Verkoop broodje frikadel of kroket. Je kunt dus tussen de middag gezellig blijven eten!
14.00 uur: Volleybaltoernooi: Welk team gaat voor de wisselbeker en de taart? Geef je team op voor 25 april via rawe275@gmail.com (i.v.m. maken speelschema)
Grote springkussens op het voetbalveld
Verkoop suikerspin en snoep
Vrijmarkt, je mag tweedehands of zelfgemaakte spulletjes verkopen (geen eten of drinken) Mega-sjoelbak-competitie, de winnaar wint een prijs.
16.30 uur: Barbecue
19.00 uur: Gezellig samenzijn in de kantine (tot ongeveer middernacht).




