
Kom genieten in de open tuinen van Frans Sturm
Door: Anja Dockx AlgemeenHEINKENSZAND/NISSE - Zaterdag 26 en zondag 27 augustus houdt de bekende dahliakweker Frans Sturm weer open tuin. Meerdere van zijn tuinen zijn gratis toegankelijk.
Frans Sturm, die inmiddels 54 jaar dahlia’s kweekt, is blij dat het jaar, dat zo moeizaam begon door de weersomstandigheden, toch zo mooi is geworden. Na de regen van enkele weken geleden zijn de planten als het ware geexplodeerd met duizenden bloemen. De toegang tot deze tuin is gratis. In de dahliatuin aan de Van Cittersstraat in Heinkenszand, tussen de huisnummer 3 en 5, deelt Sturm zijn kwekerskennis graag met bezoekers.
Meerdere tuinen
Naast de dahliatuin zijn er nog 5 tuinen geopend. De adressen zijn: Dorpsstraat 159, Heinkenszandseweg 39, Oudekamerseweg 22, allen in Heinkenszand, Zuidweg 5 in Nisse en Nassauweg 2 in ‘s-Heerenhoek. Kijk voor meer informatie op www.dahliawebshop.nl




