Afbeelding
Foto: Provicom

Traumahelikopter ingezet na ernstig ongeval bij Borssele

Door: Sarah Klopmeijer Algemeen

BORSSELE – Dinsdagavond is een traumahelikopter ingezet na een ernstig verkeersongeluk op de Kaaiweg in Borssele. Het slachtoffer (19) is met spoed per helikopter overgebracht naar het Erasmus MC in Rotterdam.

Het ongeval vond plaats rond 20.50 uur. Direct na de melding werden meerdere hulpdiensten, waaronder twee ambulances en meerdere politiewagens, naar de plek van het ongeluk gestuurd. Al snel werd ook een traumateam opgeroepen om medische assistentie te verlenen.

De gewonde werd aanvankelijk per ambulance naar Heinkenszand gebracht. Daar landde de traumahelikopter rond 21.20 uur op een veldje aan de Drieweg, vlakbij de op- en afrit van de A58. Ongeveer 25 minuten later vertrok de helikopter richting Rotterdam met de patiënt aan boord.

Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekendgemaakt. De politie doet onderzoek.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief