Afbeelding
Foto: Munnikenheide College

Munnikenheide College haalt ruim drieduizend euro op voor Stichting Sterk Huis

Door: Yvonne Vermeulen Algemeen

Op donderdag 1 februari heeft het Munnikenheide College een cheque van maar liefst €3.125,32 overhandigd aan Stichting Sterk Huis. Dit bedrag is opgehaald tijdens de kerstmarkt op 21 december. 

Hier werden verschillende dingen zoals etenswaren en zelfgemaakte spulletjes aangeboden door leerlingen. Ook werden spelletjes georganiseerd waar bezoekers, uiteraard tegen betaling, aan konden deelnemen. Veel bezoekers (ouders, opa’s/oma’s, vrienden, familie en kennissen) hebben een bezoek gebracht aan de kerstmarkt. De leerlingen hebben hiermee het mooie bedrag van €3.125,32 weten op te halen voor Stichting Sterk Huis. 

Sterk Huis

De leerlingen van de leerlingenraad hebben dit jaar voor Sterk Huis gekozen als goede doel. Sterk Huis helpt mensen bij een lastige of bedreigende (thuis)situatie of door een moeilijke periode. Ze helpen bijvoorbeeld mensen die te maken hebben met huiselijk geweld of seksueel misbruik en zetten zich in om mensen te helpen aan een stabiele toekomst waarin zij steeds sterker omgaan met de uitdagingen die ze tegenkomen. 



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief