Afbeelding
Foto: Politie.nl

Politievrijwilligers houden verkeerscontrole op drie locaties in Etten-Leur

Door: Eveline Jansen Politie

ETTEN-LEUR- Vrijwilligers van Politie Basisteam Weerijs hebben vrijdagavond op drie verschillende locaties een verkeerscontrole gehouden. De controle was gericht op de verkeersveiligheid en met name op de maximum snelheid. Er werd gecontroleerd op de Spoorlaan, Valpoort/Parklaan en de Bredaseweg.

Op de Spoorlaan werden diverse gesprekken gevoerd met fietsers, die in de schemering zonder verlichting reden. Zij kregen een waarschuwing. Bij de controle met de laser bleek dat niemand de maximum snelheid overtrad. 

Op de Valpoort/Parklaan werd gericht gecontroleerd op het gebruik van fietsverlichting. Hierbij werden geen overtredingen waargenomen.

Op de Bredaseweg werden vier snelheidsovertredingen geconstateerd. De hoogst gemeten snelheid was 97 kilometer per uur waar 50 kilometer per uur is toegestaan. Acht andere bestuurders kregen een waarschuwing voor een kapotte koplamp. Tenslotte kreeg één bestuurder een bekeuring vanwege het rijden met gladde banden.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief