
Patrick Schouw officieel geïnstalleerd als wethouder
Door: Yvonne Vermeulen AlgemeenHALDERBEGE - Na het vertrek van Joop Kouters is en een tijdelijke overname door Jan Mollen is gisterenavond Patrick Schouw officieel geïnstalleerd als wethouder van de gemeente Halderberge.
De 57-jarige Schouw is geboren in Oud Gastel en getogen in Zegge. Hij woont inmiddels al ruim 35 jaar in Oudenbosch samen met zijn vrouw en drie kinderen. Na zijn studie Bedrijfskunde aan de Bestuursacademie ging hij aan de slag in de ICT branche voor de overheid. Op dit moment is hij ICT Manager voor de Gemeenschappelijke Regeling de Bevelanden.
Schouw is actief bij verschillende verenigingen. Zo was hij vijf jaar lang de Grootste Boer van Puitenol (Oudenbosch) en bekleedt hij nu de functie van voorzitter van de Stichting Oudenbossche Karnaval. Ook is Schouw te vinden langs en binnen de lijnen van diverse sportverenigingen binnen de gemeente Halderberge. Welke portefeuilles Schouw krijgt zijn nog niet bekend




