
Regen weerhoudt honderden lopers niet van start bij 43e Hoevense Polderloop
Door: Redactie AlgemeenHOEVEN - Nog nooit heeft de Hoevense Polderloop zoveel regen gehad als bij de 43e editie op 20 augustus. Toch liep een groot aantal fanatiekelingen hun rondje in de polder. “Ruim 400, waarvan 390 binnengeklokt.”
Opvallend was het grote aantal late beslissers. “Normaal zijn de inschrijfposten om kwart over zeven klaar, nu kwamen er 5 minuten voor tijd nog mensen aangesneld.” meldt de doorweekte wedstrijdsecretaris Herman Stokkermans.
Bij het doornemen van de uitslagen die inmiddels op de Polderloop website staan, valt op dat de stijging van het aantal lopers over de hele linie is terug te zien. “Op alle afstanden zie je ongeveer 10% groei, uitschieter is de 4 km heren, die verdubbelde van 10 naar 20 deelnemers.” De vraag of de aansluiting bij het Baronie Circuit tot de groei kan hebben geleid is nog niet te beantwoorden. “Dan moeten we de herkomst van de deelnemers wat beter in beeld gaan brengen.”
Opbrengst voor goede doelen
Wel is duidelijk dat de goede doelen van de Polderloop weer op een mooie bijdrage kunnen rekenen. “Vorig jaar was dat € 500 voor RopaRun en Run4Kids, dat moet dit jaar met al die sponsors en de loterij zeker gaan lukken, bedankt allemaal.” Meer info op de website van de Hoevense Polderloop.




