Afbeelding
Foto: Johan van Oosterhout

Zeer geslaagde kindermiddag Arboretum

Algemeen

OUDENBOSCH - De kindermiddag tijdens de herfstvakantie was een groot succes dankzij het prachtige najaarsweer en de enthousiaste deelname van maar liefst 110 kinderen, waaronder enkele uit Waalwijk. 

Onder begeleiding van ouders of grootouders genoten de kinderen van een speurtocht en diverse spel- en leeractiviteiten. De Egelopvang uit Roosendaal gaf interessante uitleg over hun werk, terwijl activiteiten als botanisch tekenen en het knutselen van vogelnestkastjes veel belangstelling trokken. Met dertien activiteiten en blije gezichten was het een geslaagde middag voor zowel de kinderen als de organisatie.

Het Arboretum sluit vanaf 1 november voor publiek, maar het onderhoud gaat door. Tijdens de wintermaanden worden naast bladruimen en regulier onderhoud, ook grotere klussen aangepakt. Vrijwilligers die willen helpen kunnen zich aanmelden via info@arboretumoudenbosch.nl. De tuin is in november alleen op afspraak te bezoeken door groepen. Daarnaast is het arboretum op beide kerstdagen open voor bezoekers van 12.00 tot 16.00 uur met gratis toegang.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief