
Agressieve bestuurder (18) uit Oud Gastel aangehouden zonder rijbewijs
Door: Olaf Knook PolitieOUD GASTEL - De politie heeft zondag een 18-jarige man uit Oud Gastel aangehouden in Etten-Leur. De man reed in een auto zonder rijbewijs en kon zich niet legitimeren. Ook zou hij zich agressief hebben gedragen.
Agenten hielden de bestuurder uit Oud Gastel staande tijdens een controle op de Hobodreef in Etten-Leur. Al snel bleek dat de man niet in het bezit was van een geldig rijbewijs. Toen hij ook geen identiteitsbewijs kon tonen, werd hij aangehouden door de agenten. Volgens de politie werkte de verdachte niet mee en gedroeg hij zich agressief. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt.
Een man (18) uit Oud Gastel aangehouden op de Hobodreef in Etten-Leur, vanwege rijden in een auto zonder rijbewijs en zich niet kunnen legitimeren. Verdachte was ook agressief en niet meewerkend. Proces-verbaal opgemaakt. #EttenLeur #politie #rijbewijs pic.twitter.com/UBJdW00Wpx
— Politie Basisteam Weerijs (@POL_Weerijs) April 13, 2025




