De eerste sneeuw van deze winter is gevallen, zo ook hier in Bosschenhoofd.
De eerste sneeuw van deze winter is gevallen, zo ook hier in Bosschenhoofd. Foto: Koos Aandeweg

Halderbergse lezersfoto van de week van eerste sneeuw in Bosschenhoofd

Door: Olaf Knook Rubriek

HALDERBERGE - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de Halderbergse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Koos Aandeweg die de spotlight mocht vangen.

Afgelopen week waren de eerste sneeuwvlokken gevallen in ons land. Koos Aandeweg maakte deze foto op donderdag 21 november van de witte laag op zijn auto in Bosschenhoofd.

Stuur jouw Halderbergse foto in

Heb jij ook een mooie foto die een plekje in de krant verdient? Een vrolijke foto van je (klein)kinderen of huisdier? Een foto van de prachtige natuur in gemeente Halderberge? Of juist een stoere foto waarop je actief bezig bent?

Mail deze foto (het liefste in liggende modus) dan naar redactie@uitgeverijdebode.nl onder vermelding van ‘Lezersfoto Halderberge’ en met je naam, omschrijving van de foto en de locatie waar de foto is gemaakt. En wie weet zie jij jouw foto straks terug in de krant als Lezersfoto van de Week!



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief