Wedstrijdbeeld RKVV Roosendaal 1 - SC Gastel 1
Wedstrijdbeeld RKVV Roosendaal 1 - SC Gastel 1 Foto: SC Gastel

SC Gastel doet zich tekort tegen RKVV Roosendaal

Sport en vereniging

OUD-GASTEL - Op een mooie nazomerse dag mocht SC Gastel 1 het gaan opnemen tegen RKVV Roosendaal 1.

Een oude bekende, waar altijd leuke potjes tegen werden afgelegd. Ook vandaag wilde SC Gastel weer een mooie pot op de mat leggen en de trainers Kees de Rooij en Harry Tak startte met de volgende elf: Coert Doomen, Harm Lambregts, Mats Helmons, Luc de Jong, Richard Hamers, Koen de Vos, Bart Aarssen, Sven Damen, Jurgen Buuron, Matthijs Nagtzaam en Keano Elgin. SC Gastel begon goed aan de wedstrijd en was dreigend. 

Uit een veldoverwicht werden een aantal kleine kansen gecreëerd, maar deze konden niet worden omgezet tot een doelpunt. Na 21 minuten een tegenslag voor SC Gastel, Sven Damen moest gewisseld worden en voor hem kwam in het veld Sven Vermeule. RKVV Roosendaal kon weinig inbrengen tegen het spel van SC Gastel, tot in de 30e minuut. Een bal werd niet goed weggewerkt door de verdediging, in eerste instantie kon Coert Doomen nog goed redden, maar toen de bal voor de tweede keer voor de voeten van de spits kwam was het wel raak, 1-0. 

Een totaal onnodige achterstand en SC Gastel ging op zoek naar de gelijkmaker. Het was echter RKVV Roosendaal dat nog een grote kans kreeg, maar door goed keeperswerk van Coert werd de rust ingegaan met een minimale achterstand. Na rust kwam SC Gastel niet goed uit de kleedkamer. 

Net als vorige week was het ook nu binnen 5 minuten na rust twee keer raak en dus werd er snel tegen een 3-0 achterstand aangekeken. SC Gastel had echter wel het betere van het spel en bleef geloof houden dat er iets te halen viel. In de 51e minuut, kort na de 3-0, was het raak. 

De mee opgekomen Harm Lambregts kreeg de kans om de bal binnen te schuiven en deed dat perfect, 3-1 met nog 40 minuten te spelen. Ondertussen werden Jurgen Buuron en Sven Vermeule gewisseld voor Robin Tak en Ricardo Elgin. SC Gastel bleef de druk opvoeren en RKVV Roosendaal had daar moeite mee. In de 81e minuut werd er een aanval opgezet over het middenveld, de bal kwam bij Koen de Vos. 

Hij gaf de bal mee aan Harm Lambregts en die schoof voortreffelijk zijn tweede van de middag binnen. 3-2 met nog minimaal 10 minuten te spelen. SC Gastel geloofde erin en liet dat ook zien. 3 minuten later was het weer raak. Een voorzet vanaf rechts werd licht geraakt door Matthijs Nagtzaam met een mislukte omhaal, maar Richard Hamers zag de bal voor zijn rechtervoet vallen. 

Hij aarzelde niet en schoot de bal tegen de touwen. 3-3 en er waren nog zeker 8 minuten te spelen. SC Gastel rook bloed en ging op zoek naar de winnende treffer, maar dit bleek helaas te veel van het goede. Op basis van het spelbeeld zou je zeggen dat SC Gastel zichzelf tekort heeft gedaan met 1 punt, anderzijds na een 3-0 achterstand mag je blij zijn dat je 1 punt overhoudt. 

Voor de neutrale toeschouwer een mooie en spannende wedstrijd. Met 4 punten uit 3 wedstrijden een goede start van de competitie. Volgende week een thuiswedstrijd tegen COAL uit Rotterdam. Aanvang 14:30 uur.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief