Clubritten RTC Zundert
ZUNDERT - De weersomstandigheden zondagvoormiddag waren voor onze groepen verschillend, zo heeft de A groep bij het vertrek wat motregen gehad en onderweg nog een buitje terwijl de B groep vanaf het vertrek tot men bijna thuis was voortdurend nat heeft gevoeld.
De A groep heeft met tien man een rit naar Hooge Mierde gereden. De route liep via Minderhout, Baarle Nassau, Weelde, Ravels Eel, richting Arendonk naar de pauzeplaats in Hooge Mierde. Na de koffie ging het terug via Poppel, Alphen, Chaam, Strijbeek en Galder.
De B groep is met acht man via Wuustwezel, Heide-Kalmthout, Putte, Ossendrecht en de polder richting Rilland naar Woensdrecht gereden. Na de pauze bij Non Plus Ultra is men via de Mattemburgh, Heimolen, Nispen, Horendonk en Schijf naar huis gefietst. Na Heimolen even een omleiding gevolgd i.v.m. met de BWF kampioenschappen.
De C groep trotseerde de regen met zeven man en hebben een rondje gereden via Schijf, Roosendaal en Nispen naar Essen Hoek voor hun koffiepauze. Terug naar huis ging het via Essen, Horendonk en Schijf. Zij hadden met de nodige pech te maken vanwege totaal drie lekke banden.
Programma
Zondag staat zowel voor de A groep als de B groep de traditionele rit naar Scherpenheuvel op het programma. Let op vertrek is dan om 07.30 uur vanaf De Valk in Wernhout. Er zal een volgwagen aanwezig zijn.
Dan op donderdag, Hemelvaartsdag fietst de A groep de rit over de Oesterdam en de B groep heeft weer Woensdrecht op het programma staan. Vertrek voor beide groepen om 08.00 uur. Aangetekend moet worden dat i.v.m. ronde van Wernhout men tijdig thuis moet staan daar verschillende van ons daarvoor als vrijwilliger hun medewerking gaan verlenen.
Op zondag en donderdag vertrekt de C groep om 08.30 uur.[l]