Programma MOC'17
Woensdag 13 maart
19:00 Kloetinge JO12-1-JO12-1
18:30 JO9-1-RBC JO9-1
Donderdag 14 maart
20:00 MOC'17 VE1-Kogelvangers VE1
20:30 Prinsenland VE1-MOC'17 VE2
17:45 JVOZ JO12-2-JO12-1
Zaterdag 16 maart
15:00 MOC'17 2-Halsteren 3
13:00 WHS 3-MOC'17 3
13:00 MOC'17 G1-Braakhuizen G2
15:00 JO19-1-DHC JO19-1
14:30 ST Oostkapelle/Domburg JO19-1-JO19-2
13:00 JO19-3-Rillandia JO19-1
15:00 JO19-4-Lepelstr. Boys JO19-1
13:00 JO19-5-FC Dauwendaele JO19-2
14:30 TSC JO17-1-JO17-1
13:15 Halsteren JO17-2-JO17-2
13:00 JO17-3-Unitas'30 JO17-4
11:15 JO17-4-JEKA JO17-4
11:15 JO15-1-Sarto JO15-1
11:30 Boeimeer JO15-1-JO15-2
11:15 JO15-3-SC Gastel JO15-2
11:15 JO15-4-Steen JO15-2
11:15 Virtus JO15-3-JO15-5
12:00 ODIO JO15-1-JO15-7
11:45 Cluzona JO15-2-JO15-8
09:45 Unitas JO13-1-JO13-1
09:45 JO13-2-Unitas'30 JO13-4
09:00 Victoria'03 JO13-2-JO13-3
09:45 JO13-4-Halsteren JO13-5
09:45 JO12-1-Nieuwland JO12-1
10:30 Cluzona JO12-1-JO12-2
09:45 JO12-3-Roosendaal JO12-3
11:15 Achtmaal JO12-1-JO12-4
09:45 JO12-5-SVC JO12-1
09:45 JO11-1-Halsteren JO11-1
09:45 JO11-2-Prinsenland JO11-1
12:15 Unitas'30 JO11-8-JO11-3
10:15 Roosendaal JO11-4-JO11-4
09:45 JO11-5-Vosmeer JO11-1
09:00 RBC JO10-1-JO10-1
08:30 SCO JO10-1-JO10-2
08:30 JO10-3-Victoria'03 JO10-1
11:00 BSC JO10-3-JO10-4
09:45 BSC JO10-5-JO10-5
08:30 JO10-6-Wemeldinge JO10-2
10:00 NVS JO10-1-JO10-7
10:15 DSE JO9-1-JO9-1
09:00 Arnemuiden JO9-1-JO9-2
10:45 Moerse Boys JO9-2-JO9-3
10:00 METO JO9-1-JO9-4
08:30 JO9-5-BSC JO9-3
08:30 JO9-6-Roosendaal JO9-5
10:45 SC Stavenisse JO9-1-JO9-7
08:30 JO8-1-Beek Vooruit JO8-1
08:30 JO8-2-Roosendaal JO8-2
08:30 JO8-3-Prinsenland JO8-1
09:30 SC Stavenisse JO8-1-JO8-4
09:30 Victoria'03 JO8-2-JO8-5
08:30 JO8-6-WVV'67 JO8-1
08:30 JO8-7-Roosendaal JO8-3
09:00 JO8-8-Nieuw Borgvliet JO8-1
08:45 Wolfaartsdijk JO8-1-JO8-9
15:00 MO17-1-Unitas'30 MO17-1
13:00 MO17-2-Apollo'69 MO17-1
11:15 Kapelle MO15-1-MO15-1
11:00 VVC'68 MO15-1-MO15-2
09:30 SJO FC De Westhoek MO13-1-MO13-1
08:30 MO11-1-Krabbendijke MO11-1
Zondag 17 maart
14:30 Steenbergen 1-MOC'17 1
12:00 MOC'17 2-JEKA 3
11:00 MOC'17 3-BSC 2
12:00 NVS VR1-MOC'17 VR1
13:15 DOSKO VR1-MOC'17 VR2
Donderdag 21 maart
20:30 Halsteren VE2-MOC'17 VE1
20:00 MOC'17 VE2-Tholense Boys VE1
20:00 MOC'17 VE3-Halsteren VE1
Voor veranderingen en uitslagen zie www.moc17.nl. [l]