Woensdag 20 juli
Expositie over zoektocht naar de liefde
13:30 | Schouwburg de Kring
Marieke de Bra neemt u in haar tentoonstelling mee in haar zoektocht naar de liefde. Deze zoektocht begon in de dansschool van haar ouders: Dancemasters De Bra. Het Tongerlohuys biedt Marieke de kans haar zoektocht naar liefde af te ronden en te presenteren op de plaats waar deze ooit begon, haar geboortestad Roosendaal.De tentoonstelling is tot 28 augustus 2022 te zien.
Donderdag 21 juli
Bingo in Het Fatimahuis
20:00 | Fatimahuis
Donderdag 21 juli wordt in Het Fatimahuis een bingo georganiseerd. Aanvang 20.00 uur. Zaal open om 19.00 uur.
Zaterdag 23 juli
Hondenweekend
8:00 |
23 en 24 juli is het zo ver; Het Happy Dog Hondenweekend! Dit evenement wordt georganiseerd om het 40 jarige bestaan van Hondenvereniging de Wouwse Plantage te vieren! Op het voorste deel van het evenementen terrein zal de kampioenschapsclubmatch Duitse Herders worden gehouden. Voor meer informatie over DHRN kunt u een kijkje nemen op de website: https://www.duitseherderliefhebbers.com/. Op het achterste deel van het evenemententerrein zijn veel leuke en sportieve activiteiten te vinden. Alle hondeneigenaren zijn welkom met hun hond(en)! Onderstaand is een overzicht te vinden van de activiteiten. Spaanse HappyDog Survival (alleen zondag); DogFrisbeeGames (alleen zaterdag); Detectie (demo & workshop); Dockdiving (demo, wedstrijd & vrij springen voor bezoekers); Behendigheid (demo & workshops); Mondioring (demo); Happy Power hondenrally (routes van 4 km & 8 km); De snelste hond van Roosendaal (categorie >40 cm & categorie <40 cm); Happy Dog honden diner (alleen zaterdag); Feestavond (alleen zaterdag). Geniet tijdens al deze activiteiten van heerlijke live muziek. Zaterdag 23 juli van 10.00-00.00 uur en zondag 24 juli van 10.00-18.00 uur, Julianaweg 12, 4725 SJ Wouwse Plantage. https://www.facebook.com/www.vdhkringroepdeplantage.nl
Eerste seizoen zomertheater in tuin van De Kring
20:30 |
De Kring presenteert deze zomer zestien voorstellingen in de nieuw aangelegde Tuin van Hasselt achter De Kring en het Tongerlohuys. De reeks van cabaret-, muziek- en familievoorstellingen vindt plaats van 23 juli tot en met 31 augustus. Het nieuwe initiatief is ontstaan, omdat voorstellingen in Openluchttheater Vrouwenhof dit seizoen niet doorgaan. De voorstellingen zijn geprogrammeerd met drie thema’s; familievoorstellingen op woensdag (Kids Day), cabaret op vrijdag (Comedy Night), muziek op zondag (Lazy Sunday). Voor het hele gezin staan o.a. De gelaarsde kat, De Tovenaar van Oz, Cowboy Billie Boem en Alleen op de wereld op het programma. Cabaretliefhebbers kunnen zich verheugen op o.a. Jules Keeris, die al meerdere prijzen en finaleplaatsen op cabaretfestivals won, Wouter Monden, bekend van de ochtendshow van Mattie & Marieke op Q-Music en Nederlands grappigste barman Arjan Kleton. De muziekvoorstellingen variëren van jazz naar pop en akoestische rock; Erwin Nyhoff, bekend van The Prodigal Sons en The Voice of Holland; gitaarvirtuoos Harry Sacksioni viert zijn 50-jarig podiumjubileum; Sieb van der Ploeg en Maarten Peeters zingen The best of Simon & Garfunkel en Jazz750 brengt een zomereditie. Het complete programma is te vinden op de website van De Kring. Reserveren via www.dekringroosendaal.nl. Kaarten bestellen online of tel. 0165-555555 van dinsdag t/m vrijdag tussen 13.30 en 16.30 uur.
![]()
Zondag 24 juli
Rommelmarkt
9:30 | Wijkcentrum 't Dijksteeke
Zondag 24 juli is er weer een gezellige rommelmarkt in buurthuis ‘t Dijksteeke te Roosendaal. De deuren openen om 09.30 en de rommelmarkt eindigt om 13.00 uur.
Wandeling naar De Leemputten en het Nieuwe Wereldbos
8:30 | Lodge Visdonk
Zondag 24 juli o.l.v. de gids, Guus Dekkers. De vertrektijd is 8.30 uur vanaf de parkeerplaats Visdonk Lodge, Rozenvendreef 2 in Roosendaal. Of ter plaatse om 09.00u: parkeerplaats Natuurpoort Wouwse Plantage, naast Plantagebaan 227.