Deze keer geen column

Beste lezers van mijn columns,


Deze keer geen column. Die hebt u woensdag 2 oktober al gekregen, en de volgende column kunt u op de eerste woensdag van november weer tegemoetzien in ‘onze’ mooie Bergse Bode.


Naast mijn vorige column stond ook vermeld, dat a.s. zaterdag 26 oktober mijn nieuwe boek met de laatste 125 columns uitkomt.


Het eerste exemplaar wordt die middag om 14.00 uur in de Bergse bieb in de Kortemeestraat aangeboden aan……………. DAT BLIJFT NOG EEN VERRASSING.


Het boek kost € 15,00 en is vanaf dat moment ook te koop in Boekhandel Van der Kreek en bij de Primera op het Zonneplein, in Halsteren, bij Boons (Meilust) en bij de Primera in Hoogerheide.


Voor de goede orde laat ik u nog even weten, dat er in de bibliotheek geen horeca aanwezig is, maar in Bergen is vast wel een horecazaak te vinden, als u daarna nog behoefte aan hebt. Proost alvast!


Hartelijk dank nogmaals voor de vele positieve reacties die ik regelmatig op mijn columns mag ontvangen.


Ook dank ik redacteur Sanne Brusselaars van de Bergse Bode, dat mij al vele jaren de ruimte geeft voor mijn maandelijkse columns.


Hartelijke groeten, en wie weet, tot de 26e. 


Paul