Afbeelding
Foto: Gertrudis

Gertrudis tovert Emile van Loonpark om in art expo

Door: Wies van Erp Algemeen

ROOSENDAAL - Eerstejaarsleerlingen van Gertrudis presenteerden donderdagavond niet in hun klaslokaal, maar in het Emile van Loonpark hun eigen Landart-expositie. Het werken in de buitenlucht bood een verfrissende en inspirerende omgeving, laten zowel docenten als leerlingen weten. “Het Landart-project heeft niet alleen geleid tot prachtige creaties, maar ook tot een diepe waardering voor de natuur en kunst bij de leerlingen,” vertelt mevrouw Elzakkers van de school.

De avond van de expositie stond in het teken van kunst die in verbinding staat met de natuur. De leerlingen gebruikten voor hun creaties materialen die ze in de natuur vonden. De tentoonstelling trok een breed publiek. Ouders, verzorgers, grootouders en andere geïnteresseerden uit de omgeving van Roosendaal verzamelden zich om het eindresultaat van de leerlingen te bewonderen. Zij liepen een route langs foto’s van de werken en kregen uitleg van de trotse leerlingen.

Prachtig

“De trots en bewondering waren duidelijk zichtbaar bij de vele bezoekers die de tentoonstelling kwamen bezichtigen in deze zeer passende natuurlijke omgeving,” laat de school weten. “Het is prachtig om te zien hoeveel mensen de moeite hebben genomen om de kunstwerken van de leerlingen te komen bewonderen,” besluit mevrouw Elzakkers.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding