Gezamenlijk balspel in de ochtend
Gezamenlijk balspel in de ochtend Foto: KBO-Dinteloord

Nationale Ouderendag ook voor Dinteloordse Senioren

DINTELOORD - De plaatselijke KBO afdeling in Dinteloord organiseert al enkele jaren leuke groepsactiviteiten tijdens de Nationale Ouderendag en het mooie is, iedereen van 50 jaar en ouder mag meedoen. 


Dit jaar stond in het teken van samen spelletjes spelen. De dag begon al vroeg met gezamenlijke ochtend gymnastiek; eerst wat opwarm oefeningen en dan het balspel waarbij de strandbal zo vaak mogelijk werd rond getikt. Daarna even bijkomen met koffie en een welverdiende traktatie om vervolgens in viertallen gezelschapsspelletjes te spelen. Zo kon het Keezenspel worden gespeeld, of Rummikub, maar ook Ganzenbord en Mens Erger Je Niet, kon worden gekozen. Al met al een ruime keuze om gezellig met elkaar bezig te zijn. Na het heerlijke 'Twaalf uurtje' werd aandacht besteed aan de verwerking van Biet tot Suiker tijdens een interessante presentatie door Cosun Beet Company (Suiker Unie). Daarna mochten de hersenen worden gekraakt tijdens het "Ik hou van Holland" TV-spel met leuke vragen over Dinteloordse huizen, bekende, plaatselijke, personen en lokale wetenswaardigheden. Als afsluiting van deze volle dag stond nog een BINGO gepland, maar door tijdsdruk werden nu alle boodschappen verloot waardoor velen in de prijzen vielen.
Uit de mondelinge reacties na afloop en berichten op facebook kan worden afgeleid dat het weer een zeer geslaagde dag is geweest waar de organisatie en de vrijwilligers met trots op terug mogen kijken.[n]