
De Wegwijzer komt even buurten en plukken bij De Woongaard
AlgemeenSEROOSKERKE - De kleuters uit groep 1/2 van basisschool De Wegwijzer hebben een pre-burendag gehad met De Woongaard.
Ze kregen een rondleiding door De Woongaard en hun gemeenschappelijke tuin en mochten daarna helpen met het plukken van de rijpe peren. Ter plekke werd daar voor hen perensap van gemaakt. Zo konden de kinderen goed zien wat er allemaal voor nodig is om perensap te maken en konden ze genieten na hun harde werk.
De kinderen uit groep 3 waren op de vrijdag vóór de Nationale Opschoondag naar De Woongaard. Zij hebben onderweg o.l.v. vrijwilligers van de lokale kerk te Serooskerke, afval opgeruimd. Daarna hebben zij kennis gemaakt met De Woongaard en ook peren geplukt en sap geproefd.
Zo, leren we onze kinderen hoe ze, samen met anderen, zorg kunnen dragen voor de natuur en dat de natuur hen veel te geven heeft.
Pre-burendag was een geslaagde actie voor zowel de kinderen van De Wegwijzer als voor de mensen die het georganiseerd hadden.