Volop in training voor ons Alpe d'HuZes avontuur!
Volop in training voor ons Alpe d'HuZes avontuur! Foto: Steven Blom

Ook dit jaar doen wij weer mee aan Alpe d'HuZes!

ZEVENBERGEN - "Wat nou als er in de toekomst niemand meer dood hoeft te gaan aan kanker? Dát is onze grootste wens!" Steven, Lenneke, Tieme, Jinte en Rens doen dit jaar op 3 en/of 4 juni weer mee aan Alpe d'HuZes.

Alpe d'HuZes is een uniek sportief evenement waarbij zoveel mogelijk geld wordt ingezameld voor onderzoek naar kanker en naar verbetering van de kwaliteit van leven van mensen met kanker.

Steven, Lenneke, Tieme, Jinte en Rens willen in juni een prachtig bedrag mee de Alpe d'Huez nemen.

Het streefbedrag is 7000 euro! De teller staat momenteel op zo'n 5000 euro, dus we zijn er nog niet.

Naast vele acties zoals de verkoop van zelfgemaakte kaarsen en het inzamelen van statiegeld, wordt er een gezellige bordspelletjesavond bij 'Boerke op de Noek' op vrijdagavond 20 maart georganiseerd en 'Jeu de Boules voor het goede doel!' op zondagmiddag 3 mei.

Daarnaast worden álle Zevenbergenaren opgeroepen om 1 euro te doneren via de QR code die binnenkort op de deurmat valt!


Want, zo luidt het motto van Alpe d'HuZes: Elke €uro Helpt! 

Hopelijk draagt heel Zevenbergen een steentje bij! [n]