Afbeelding

Arriva zet in Roosendaal extra bussen en nachtbussen in tijdens carnaval

Door: Wies van Erp Algemeen

ROOSENDAAL - Het carnaval in Brabant barst vrijdag 13 februari 2026 weer los en voor de vele feestvierders rijden er op veel plekken in de provincie extra bussen. Dit geldt overdag, ’s avonds én ’s nachts, zo wil Arriva ervoor zorgen dat iedereen veilig van en naar de stad kan reizen.

Tijdens carnaval rijden er in onder andere Tilburg, Bergen op Zoom, Roosendaal, Breda en ’s-Hertogenbosch extra busritten van vrijdag 13 tot en met dinsdag 17 februari. Ook overdag rijden er bijna in alle steden extra bussen. “Met de reisplanner kun je je hele route van huisdeur tot kroegdeur plannen. Alle extra ritten staan hierin vermeld, zodat je precies ziet welke bus je kunt nemen naar de stad en weer terug naar huis”, zo laat Arriva weten.

Let op drukte

Wel waarschuwt de vervoerdienst om rekening te houden met drukte, zowel op de heen- als op de terugweg. Vooral de laatste nachtbus kan vol zijn, dus het is aan te raden een bus eerder te pakken.

Voor Roosendaal betekent het concreet:

Er rijden extra nachtbussen naar:

De nachtbussen rijden op: