Afbeelding
Foto: José van der Wegen

Prijswinnaars bekend van Prijzenfestival Winkelhart Hoogerheide

Door: José van der Wegen Algemeen

HOOGERHEIDE - Zoals ieder jaar hield Winkelhart Hoogerheide ook dit keer weer een Prijzenfestival aan het einde van het jaar. In totaal zijn tijdens de actieperiode eind 2025 zo’n 25.000 lootjes ingeleverd, waaronder die van de 80 prijswinnaars. De grote trekking met de hoofdprijzen was afgelopen zaterdag. 

Bij de actie werden loten verstrekt bij alle deelnemende leden van Winkel- en Horecahart Hoogerheide. Men kreeg een lootje bij een minimaal aankoopbedrag van 25 euro met een maximum van twee loten per aankoop. Op deze loten vulden de klanten naam, telefoonnummer en e-mailadres in om deze vervolgens in te leveren bij de dozen die staan bij de deelnemende winkeliers. Er vonden in december reeds een aantal trekkingen plaats, waarbij onder meer waardebonnen van 100 euro, 50 euro en 25 euro werden vergeven. De laatste trekking was afgelopen zaterdag, 3 januari jongstleden, waarbij alle loten werden meegenomen die vanaf 1 december zijn ingeleverd. Bij deze laatste trekking werden de hoofdprijzen vergeven, waaronder een elektrische fiets, een iPhone 17, kaarten voor de GP Adrie van der Poel, De Tovertuin en het Brabantse Wal Festival en ook nog eens vijf waardebonnen van 250 euro. Alle prijswinnaars worden op de hoogte gebracht van hun gewonnen prijs. 

Volgens de organisatie van Winkelhart Hoogerheide was de actie weer een groot succes en danken zij leden, hoofdsponsoren en bovenal de klandizie. “Want door lokaal te kopen is deze actie mede mogelijk gemaakt.”

Afbeelding
Afbeelding