Afbeelding
Foto: Humphrey Hekhuizen

Van braderie tot Paasmarkt in gemeente Woensdrecht

PUTTE/OSSENDRECHT/HUIJBERGEN - We kunnen deze periode weer genieten van heel wat activiteiten, waaronder een braderie in Putte en een Paasmarkt in Huijbergen op op zondag 29 maart en een Paasmarkt in Ossendrecht op zaterdag 4 april.

 

De braderie in Putte is van 10.00 uur tot 17.00 uur in het centrum van Putte met diverse kraampjes en attracties. Ook zijn de winkels en terrasjes geopend. In MFC De Kloek kun je terecht vanaf 11.00 uur tot 17.00 uur voor de Huijbergse Paasmarkt met heel veel aanbod. Denk aan sieraden, bloemstukjes, gepersonaliseerde kadootjes, een snoepkraam en een grabbelton.


Paasmarkt in Ossendrecht

De Paasmarkt in Ossendrecht biedt ook vele kraampjes en diverse attracties voor met name de kinderen. De Paasmarkt start om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur.[n]