Afbeelding
Foto: Humphrey Hekhuizen

Team GP Adrie van der Poel zet zich in voor Giro di KiKa

HOOGERHEIDE - Vrijdagmiddag heeft het GP Adrie van der Poel Giro di KiKa team zich officieel voorgesteld op Sportpark de Beek in Halsteren. Er was voor Halsteren gekozen, omdat één van de hoofdsponsors van het team uit Halsteren komt. Het team bestaat uit Eric van der Lee, namens GP-sponsor Rabobank, Bennie Hendrickx, blokhoofd vrijwilligersgroep GP en Jan Prop, voorzitter van de GP Adrie van der Poel in  Hoogerheide. Van 21 tot en met 26 juni gaan de mannen van het team fietsen in de mythische Dolomieten in Italie met maar één doel: zoveel mogelijk geld inzamelen voor het bestrijden van kanker bij kinderen. 


Namens Fristads Workwear zijn zowel de renners als de verzorgers voorzien van mooie vrijetijdskleding. Namens Fristads was oud-wielrenner Huub Kools aanwezig. Huub was lid van het KiKa-team in 2024 maar kon dit jaar vanwege drukke werkzaamheden helaas niet deelnemen. Fristads is vele jaren trouwe sponsor van de GP Adrie van der Poel in Hoogerheide, bekend van de Fristads-trap in het parcours. De teamleden zijn ook voorzien van een geheel wielerpakket door Kalas Benelux, bestaande uit shirts met korte mouw, wielerbroeken, een windvest, een shirt met lange mouw alsmede arm en beenstukken voor tijdens de koudere dagen. Ook Kalas is geen onbekende in de wielerwereld: ze zijn ook wielerkledingsponsor van de ploeg van Mathieu van der Poel en van alle Nederlandse selecties van de KNWU.


Deelname aan Giro di KiKa 

Het team van GP Adrie van der Poel zal van 21 tot en met 26 juni zich inzetten tijdens Giro di KiKa. Ze starten vanaf zondag  21 juni met vier prachtige bergetappes door de Dolomieten. Tijdens deze vier dagen bedwingen zij de iconische toppen van de Dolomieten. Daarna reizen ze op donderdag, wat een rustdag is, richting Bormio om dan de week af te sluiten met etappe 5 op vrijdag 26 juni. De laatste etappe van ca. 155 km met 4500 hoogtemeters omvat onder meer de Passo della Stelvio, Passo del Mortirolo en Passo di Gavia. In totaal fietsen de mannen van het GP Adrie van der Poel Giro di KiKa-team zo'n 700 km en maken ze 19.000 hoogtemeters. 

 

Voor het goede doel 

Met Giro di KiKa zetten de mannen van het GP team zich in voor kinderen met kanker. Het gehele opgehaalde bedrag van alle deelnemers gaat namelijk volledig naar KiKa. Jaarlijks krijgen in Nederland bijna 600 kinderen kanker. Elke drie dagen sterft in ons land een kind aan deze vreselijke ziekte. Daarom neemt de GP Adrie van der Poel Hoogerheide deel aan Giro di KiKa en wil men bijdrage leveren om kinderkanker in de toekomst te helpen voorkomen. 80% van de kinderen kunnen ze om dit moment genezen. Het GP team wil graag meehelpen om naar 100% te gaan. Hiervoor is echter nog veel geld nodig. Het team staat op dit moment aan ruim 29.000 euro aan donaties. Maar er is nog veel meer geld nodig. Wil je helpen? Ga dan naar www.girodikika.nl/deelnemers en steun het team van de GP Adrie van der Poel Hoogerheide. Elke euro helpt. Laten we samen gaan voor 100% genezing van kinderen. Bedankt alvast voor een donatie![n]

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding