Terrasconcert met De Hoop

OSSENDRECHT - Op zondag 28 juni aanstaande speelt Muziekvereniging De Hoop een mooi concert op het terras van eetcafé Puts Meuleke in Ossendrecht. Het concert start om 14.00 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur.


Op deze gezellige locatie wordt het goed vertoeven. Onder het genot van een lekker drankje, genieten van mooie muziek. Het opleidingsorkest bijt de spits af, gevolgd door het groot orkest van De Hoop. De muziekvereniging sluit met het terrasconcert het eerste gedeelte van het jaar af, zo kort voor de zomervakantie. 


Mooi repertoire

De Hoop heeft een aantal prachtige concerten gegeven dit voorjaar, bijvoorbeeld in Huijbergen en Zandvliet en de muzikanten kregen daarvoor mooie complimenten. Het programma dat op het terras gespeeld wordt, komt dan ook uit het repertoire dat toen gespeeld werd. Dus dat belooft wat. Zondag 28 juni bent u van harte welkom op het terras van eetcafé Puts Meuleke. De Hoop speelt van 14.00 uur tot ongeveer 16.00 uur. De muzikanten kijken uit naar een mooie en muzikale middag.[n]