Even opwarmen met chocolademelk.
Even opwarmen met chocolademelk. Foto: Ruud Peeters

Winterse opening jubileumjaar VV Schijf

Verenigingen

SCHIJF - Maar liefst 115 supporters en spelers van de Schijfse voetbalclub trotseerden afgelopen zondag de vrieskou voor een mooie wandeling. De route voerde de wandelaars langs de historische plekken die RKVV Schijf rijk is. 

Bij vleesboerderij van Trijp was er gezorgd voor een lekkere mok warme chocolademelk of glühwein. Bij aankomst op het sportpark stonden soep met broodjes klaar om weer lekker op te warmen. 

Jubileumjaar

Met deze wandeling is het jubileumjaar van de 60-jarige vereniging officieel geopend. Het ceremonieel hijsen van de jubileumvlag laat nog even op zich wachten. Door bevriezing van de baniermast kon de vlag niet worden gehesen, maar dat mocht de pret niet drukken. De komende maanden zal er door de voetbalclub nog veel worden georganiseerd om dit jubileum te vieren. 

Volgende activiteit

Over enkele weken, op vrijdag 30 januari is al de volgende activiteit. Dan is het de beurt aan de kaarters, tijdens het rikconcours in de kantine van VV Schijf.

Mooie plaatjes in Schijf.