
Cees Pille in Goes opvolger van Loes Meeuwisse
GOES - Cees Pille is de beoogd opvolger van Loes Meeuwisse als wethouder in de gemeente Goes.
Meeuwisse is voorgedragen als burgemeester van Noord-Beveland. De 49-jarige Pille is is econoom. Hij is geboren in Woerden, woonde jaren in Rotterdam, maar is in 2017 met zijn vriendin en hun twee kinderen in Goes komen wonen.
VNO-NCW
Hij is secretaris van VNO-NCW Zeeland. Pille is volgens de VVD betrokken bij de stad en dorpen en een goede netwerker. Hij krijgt onder meer financiën in zijn portefeuille. “De financiën van de gemeente zijn op orde en dat moet vooral zo blijven”, zegt hij.
Binnenstad
Hij gaat zich ook sterk maken voor de bereikbaarheid van Goes en de binnenstad. “Als redelijke nieuwe Goesenaar ben ik onder de indruk van de stad. Er gebeurt veel en er is een enorme ondernemerszin. Goes is een grote stad in het klein. Ik vind het geweldig dat ik daar nu een bijdrage aan kan leveren.”
Pille wordt waarschijnlijk geïnstalleerd op 23 januari volgend jaar.
Meest gelezen
Meest geliked





Vacatures
opleiding Maatschappelijke zorg / Verzorgende-IG
Middelburg
Medewerker Kwaliteitsdienst
Kruiningen
Meerdere vacatures
Kats / Wemeldinge
Administratief / Logistiek medewerker
Kruiningen
Meerdere vacatures
Kruiningen
DIGITALE KRANT
NIEUWSBRIEF
Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief