
Traumahelikopter landt op de snelweg na ongeluk A58
RUCPHEN - Op de afslag van de A58 bij Rucphen is een auto gisternacht rechtdoor gegaan in plaats van de afslag te nemen. Hierna belandde het voertuig tussen de bomen. Veel hulpdiensten kwamen ter plaatse. Ook een traumahelikopter landde op de snelweg.
Op de afslag van de A58 bij Rucphen is een auto vannacht rechtdoor gegaan in plaats van de afslag te nemen. Dit gebeurde rond 02:00 uur vannacht.
Veel hulpdiensten kwamen ter plaatse. Ook een traumahelikopter landde op de snelweg. De afslag was afgezet voor het overig verkeer.
De auto zat klem tussen de bomen. De brandweer wist de persoon uit de auto te krijgen waarna deze met letsel werd overgebracht naar het ziekenhuis met de ambulance. De politie onderzoekt nog het een en ander.
Meest gelezen
Meest geliket



Meest gelezen
Meest geliket


NIEUWSBRIEF
Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief

Vacatures
Diverse functies
Waalwijk
Twee enthousiaste apothekersassistenten
Veldhoven
Productiemedewerkers - Operators - Magazijnmedewerkers - Medewerker Technische Dienst
Tilburg
Meewerkend voorman groenvoorziening
Roosendaal
Inloopdag: speeddaten!
Baarle-Nassau