
Vlissingen wil meewerken aan uitbreiding De Lange Muur
VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen wil meewerken aan de uitbreiding van Chinees-Indisch restaurant De Lange Muur.
De eigenaren willen het aangrenzende kerkgebouw aan de Alexander Gogelweg in Paauwenburg bij het restaurant betrekken. Het huidige restaurant heeft honderd zitplaatsen, maar zit bijna altijd vol.
Parkeren
De eigenaren hebben ook plannen voor de aanleg van een nieuw parkeerterrein aan de noordzijde van hun terrein. “De ondernemer moet de plannen nog presenteren aan de buurt, maar wij hebben toegezegd in principe mee te willen werken”, zegt wethouder John de Jonge.
Meest gelezen
Meest geliked
Onderzoek na vondst dode man aan Hogeweg in Vlissingen
11
11/2
Vlissingen wil meewerken aan uitbreiding De Lange Muur
7
11/2
Agnes den Hartogh wil Vlissingen 'herkenbaar registreren'
1
12/2
Agent opzettelijk aangereden; Grote zoektocht gaande
1
16/2
Modelbouwshow nog altijd volop in ontwikkeling
2
13/2
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=div-gpt-ad-1516715808303&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=internetbode.nl/vlissingen&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Vacatures
Bezorger van de ochtendkranten
Sint-Maartensdijk
Bezorger van de ochtendkranten
Tholen
Flensmonteurs
Bergen op Zoom
Gecertificeerde Electrode Lassers
Bergen op Zoom
Horeca medewerker
Wouwse Plantage
DIGITALE KRANT
NIEUWSBRIEF
Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief