Seizoen Scouting Baden-Powell goed begonnen

Algemeen

ROOSENDAAL - Afgelopen zaterdag is het seizoen voor alle jeugdleden van scouting Baden-Powell aan de Kalverstraat, nabij vierhoeven, weer van start gegaan. En hoe!

Het was prachtig weer om lekker buiten met z’n allen het spel van scouting te spelen. En dit werd ook gedaan. De staf had voor de gehele groep weer een gevarieerd programma gemaakt. Voor iedereen, van bever to explorer voor meisjes en jongens. Aan het eind van de middag werden natuurlijk de oudste jeugdleden overgevlogen. Op de foto is te zien dat dit dit jaar via verschillende bruggen gedaan werd. Aan het eind van deze hindernis stond de nieuwe speltak de overvliegers op te wachten om ze welkom te heten in hun nieuwe groep. Aan het eind van de middag ging iedereen moe maar voldaan weer naar huis. De staf heeft na alles opgeruimd te hebben nog lekker nagenoten met een barbecue.

Lijkt het jou wel iets scouting, neem gerust contact met ons op, iedereen is welkom en voor iedereen is er plaats. Meer informatie over onze draaitijden en leeftijden is te vinden op onze website: www.scoutingbaden-powell.nl



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief