
Opnieuw aanslag bij Grillroom Sofram in Roosendaal: Vierde incident in korte tijd
Door: Wies van Erp AlgemeenROOSENDAAL - In de nacht van donderdag op vrijdag is er opnieuw een aanslag gepleegd op Grillroom Sofram aan de Rembrandtgalerij in Roosendaal. Rond 2.05 uur werd aan de voorzijde van het horecapand een zelfgemaakte brandbom tot ontploffing gebracht. Door de explosie raakte de gevel van het pand beschadigd. Er vielen geen gewonden.
De brandweer en politie kwamen snel ter plaatse na de melding. De omgeving werd afgezet en de politie is direct een onderzoek gestart naar de toedracht van het incident. Het is inmiddels de vierde aanslag op dit specifieke pand. Het vorige incident vond nog afgelopen weekend plaats.
Het laatste incident bij Grillroom Sofram volgt enkele dagen nadat de zaak opnieuw was gesloten na uitspraak van de rechter. De reeks van aanslagen zorgt voor onrust in de buurt. Wat het motief is achter de aanvallen, is nog onbekend.
De politie roept getuigen op zich te melden en eventuele camerabeelden beschikbaar te stellen die kunnen helpen bij het onderzoek.








