
RBC speelt gelijk in uitduel tegen Gemert
Door: Annick Niemeijer AlgemeenRoosendaal - RBC heeft zaterdagavond gelijk gespeeld in het uitduel tegen Gemert. Ondanks dat RBC lange tijd een voorsprong kon behouden, kwam in de slotfase de gelijkmaker.
RBC is zaterdag vertrokken naar Gemert voor een uitwedstrijd. Na eerdere nederlagen tegen VVSB (2-1) en Rijnvogels (4-0) was er druk op RBC om te presteren. Met een gewijzigde opstelling stond Jens Verschuren in de punt van de aanval, terwijl Joey Lokasi op het middenveld startte.
In de openingsfase kreeg Gemert een schot kans, maar deze miste precisie. Na 25 minuten kwam RBC op voorsprong toen de bal via een verlenging bij Aart Veldhof terechtkwam, en raak schoot. Al snel maakte Gemert de gelijkmaker, waarna het duel weer in evenwicht kwam. Vlak voor de rust bracht Jelte Pal RBC opnieuw op voorsprong met een soloactie.
Na de rust zette Gemert de aanval in. Door gebrek aan intensiteit kreeg RBC meer ruimte, maar wist dit onvoldoende te benutten. In de 81e minuut lukte het Gemert opnieuw om te scoren: 2-2.
In de slotfase probeerden beide clubs te strijden voor winst, maar de kansen werden niet benut. RBC-doelman Luuk Brand wist op een aantal belangrijke momenten de bal uit het doel te houden, waardoor het duel uiteindelijk in een 2-2 gelijkspel eindigde.
Het gelijkspel zet RBC momenteel op de negende plaats van de ranglijst. Komende dinsdag speelt de ploeg alweer tegen GVVV in de tweede kwalificatieronde van de Eurojackpot KNVB Beker.




