Afbeelding
Foto: Politie Roosendaal

Vijf Belgische mannen aangehouden na winkeldiefstal bij Designer Outlet Roosendaal

Door: Wies van Erp Politie

ROOSENDAAL - In Roosendaal heeft de politie dinsdagmiddag vijf Belgische mannen aangehouden op verdenking van diefstal bij het outletcentrum Designer Outlet Roosendaal. Het gaat om verdachten van 20, 21 en 22 jaar oud. De mannen zouden eerder op de dag goederen hebben gestolen uit een winkel in het centrum. 

Dankzij een alerte medewerker kon snel worden ingegrepen. De medewerker noteerde het kenteken van de vluchtauto en gaf dit direct door aan de politie.

Agenten wisten het voertuig korte tijd later te lokaliseren. In de auto troffen zij de vijf verdachten aan, evenals goederen die vermoedelijk van diefstal afkomstig zijn. De politie heeft de mannen daarop direct aangehouden. De verdachten zijn overgebracht naar het politiebureau en daar in een cel geplaatst. Zij blijven vastzitten in afwachting van verder onderzoek naar hun betrokkenheid bij de diefstal en de herkomst van de aangetroffen goederen.

Kordaat optreden

De snelle aanhouding onderstreept volgens de politie het belang van oplettendheid van winkelpersoneel en bezoekers. Dankzij het kordate optreden van de medewerker konden de verdachten snel worden opgespoord.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief