
RBC pakt één punt tijdens thuiswedstrijd tegen Zwaluwen
Door: Eveline Jansen VoetbalROOSENDAAL- RBC heeft zaterdagavond in het eigen Atik Stadion één punt verdiend. De oranjehemden speelden tegen Zwaluwen uit Vlaardingen. Helaas had RBC weinig te vertellen. De wedstrijd eindigde met 0-0 op het scorebord.
Na de nederlaag vorige week tegen Scheveningen heeft RBC zaterdagavond in de stromende regen één punt gepakt tegen Zwaluwen.
Eerste helft
Na 8 minuten spelen was de eerste kans voor Jens Wirix, maar hij schrok van de mogelijkheid. In minuut 18 deed Luuk Brand een uitstekende redding en voorkwam daarmee een doelpunt voor Zwaluwen. Na 45 minuten gespeeld te hebben gingen beide clubs met een tussenstand van 0-0 de rust in.
Tweede helft
RBC begon ongewijzigd aan de tweede helft. In minuut 58 werd Jens Wirix gewisseld voor Marwin Reuvers. In minuut 75 riep de Voltaside: “Roosendaals kwartiertje!” De oranjehemden hadden nog 15 minuten de tijd om alsnog te scoren. In minuut 79 werden Rhomar Boudzra, Jens Verschuren en Gino Stolk gewisseld voor Sander Wirix, Moustafa Mohammad en Tobias Ernst. Helaas hielp dit niets. De wedstrijd eindigde zoals deze begonnen was: 0-0.




