
Heemkundekring Zegge houdt maandelijkse inloopavond.
Sport en verenigingZEGGE - Donderdag 6 april houdt heemkundekring Den Lande van Zegge weer haar maandelijkse vrije inloopavond. Van 19.00 uur tot ongeveer 21.30 uur is iedereen, lid of geen lid, welkom in de pastorie van Zegge.
U kunt bij ons terecht om lid te worden, voor het inwinnen van informatie, voor het kopen van een of meerdere jaarboeken, om kleine spullen af te geven, om naar onze vraagfoto’s te kijken en te zien of u iemand op de foto’s herkent of om gewoon een babbeltje te komen maken. De koffie en thee staat in elk geval voor u klaar.
De afgelopen maanden hebben wij al menig bezoeker mogen ontvangen. Vooral voor de vraagfoto’s was veel belangstelling. Toch hebben wij nog een aantal foto’s van diverse personen, zowel mannen als vrouwen, huwelijksfoto’s, foto’s van de majorettes, carnavalsfoto’s en schoolfoto’s waarbij de namen ontbreken.
Zo hebben wij een schoolfoto van een kleuterklas uit ongeveer 1980, ’81 of ’82 met juffrouw Els. Wie heeft er bij haar in de kleuterklas gezeten? Een paar namen van de foto zijn bekend, maar nog veel meer namen niet. Vanwege de AVG (wet op de privacy) kunnen wij deze foto hier niet afdrukken. Wie komt ons helpen?
Om er zeker van te zijn dat wij u horen, vragen wij u om aan te bellen aan de witte bel van de heemkundekring, te herkennen aan het gele logo onder de drukknop.
Als u het echtpaar op bijgaande foto herkent, zou u dan zo vriendelijk willen zijn om de namen aan ons door te geven? U kunt dat doen via het e-mailadres jeanne@hkkz.nl of secretariaat@hkkz.nl. Ook kunt u even binnenlopen tijdens de volgende inloopavond in de pastorie. Alvast bedankt voor u medewerking!




