Afbeelding

Open dag bij Dierenasiel Walcheren

Algemeen

VLISSINGEN - In het kader van dierendag op 4 oktober houdt Dierenasiel Walcheren in Vlissingen zaterdag 1 oktober van 11.00 tot 15.00 uur een open dag.

Tijdens de open dag in het asiel aan de Maanweg staan de buitenbeentjes in het asiel centraal. Er zijn diverse evenementen, voor jong en oud. Zo is er een knuffeldokter aanwezig die knuffels onderzoekt en beter maakt. Ook zijn er weer verkoopkramen.

Buitenbeentjes Het asiel krijgt steeds meer buitenbeentjes in de opvang. Dit zijn asieldieren die vanwege hun uiterlijk of beperking vaak blijven zitten. "Dat vinden we jammer, want het zegt niets over het karakter of knuffelgehalte van het dier", aldus een woordvoerder van het ziekenhuis. Tijdens de open dag zet het asiel deze dieren in het zonnetje.

Openingstijden In het Dierenasiel Walcheren is plaats voor 24 honden en 120 katten. Het asiel is geopend op maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief