Afbeelding
Foto: Stefan Konings

Cor en Nellie in de backstage!

Door: Roland Pijnen Algemeen

HOOGERHEIDE - Een paar dagen lang treden verschillende artiesten en bands op bij het festivalterrein aan de Scheldeweg en zijn er tal van activiteiten. Voor vrijwilligers Cor Sebrechts en Nellie Wierckx, die te vinden zijn in de backstage, de taak om de artiesten te verwelkomen. 

Cor, elf jaar vrijwilliger, draaide voorheen bardiensten op het festival. Toen dat door omstandigheden niet meer ging en de vraag werd geopperd of ze de backstage tot zich op wilde nemen, besloot ze dat samen te doen met Nellie. “Ik ben nu drie jaar vrijwilliger. We zijn een goed en vooral gezellig team”, zegt Nellie.

Thuis voelen
De vrouwen zetten alles op alles om ervoor te zorgen dat de artiesten zich thuis voelen en op hun gemak zijn. De voornaamste taak is om ervoor te zorgen dat de kleedkamers in orde zijn. Cor en Nellie krijgen een draaiboek van Stefan Konings, ook vrijwilliger die op zijn beurt alles klaar zet naar de wensen van bekende namen als hiphopartiest en dj Bizzey, zanger Gerard Joling en radio-dj’s Coen en Sander. In het draaiboek staat hoe laat iedereen wordt verwacht, zodat de kleedkamers weer netjes schoon zijn gemaakt. “Net als alle vrijwilligers is onze grootste drijfveer om een steentje bij te dragen aan dit geweldige evenement”, aldus Nellie, die samen met Cor tijdens de muziekmiddag op 23 april van de partij is.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief