Afbeelding
Foto: José van der Wegen

Hossen, zingen en zwieren tijdens de Muziekmiddag

Door: José van der Wegen Algemeen

HOOGERHEIDE - Het was weer een gezellige middag in de tent van het Brabantse Wal Festival tijdens de Muziekmiddag. Zo’n 800 mensen genoten van de optredens van diverse artiesten en de sfeer zat er direct goed in. 

Jan van Brabant, Corry Konings, Ronnie Tober, Jacques Herb, Marco de Hollander, John de Bever, Corne van Meer en Dubbel Solo, het waren de namen op het affiche van de Muziekmiddag. DJ Dave moest helaas verstek laten gaan door zijn enkelkwetsuur, maar DJ De Kraai uit Ossendrecht nam het graag voor een keertje over. En alle artiesten boden waar voor hun geld. Het publiek, zowel jong als oud, genoot van de meezingers, de polonaise door de tent en de topsfeer die op het festival heerste. Iets wat ook de artiesten meerdere malen benadrukten tijdens hun optredens: het Brabantse Wal Festival staat tot in de wijde omtrek bekend als een festival waar de sfeer gemoedelijk is en je als artiest hartelijk wordt ontvangen. Ditzelfde geldt overigens ook voor de bezoekers, want ook zij worden zoveel mogelijk verwend met optredens van topartiesten. Op de Muziekmiddag staan er altijd tafels en stoelen om het ook voor de wat oudere bezoekers mogelijk te maken te genieten van alle optredens. Maar velen schoven de stoelen graag naar achteren om deel te nemen aan een polonaise of een dansje voor het podium. Zelfs de politieagenten die even een kijkje kwamen nemen, deden lekker mee.

Mee op het podium

Voor twee bezoekers werd het al helemaal een middag om nooit te vergeten, want Dario en Mats mochten het podium op bij John de Bever. En ook diverse andere fans van de artiesten hadden de dag van hun leven, als zij de bloemen aan hun favoriete artiest mochten overhandigen. Vrijwilligster Paula werd in de bloemetjes gezet omdat zij 65 jaar werd en in de zaal zat ook nog een bezoekster die 60 jaar werd en door een volle tent werd toegezongen. Ook Ronnie Tober werd toegezongen, want hij viert vandaag, Tweede Paasdag, zijn 80e verjaardag. Marco de Hollander sloot de middag af met een spektakelstuk, waarbij hij ook de jubilerende organisatie van het Brabantse Wal Festival in het zonnetje zette. En zo werd het een middag vol muziek, waar iedereen van genoot.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding


Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief