Nieuw hotel in Zundert
AlgemeenDe gemeente juicht dit initiatief uiteraard van harte toe, mede met het van Gogh jaar in aantocht ziet men de hotelcapaciteit graag flink uitgebreid in Zundert geeft een woordvoerder van de gemeente toe.
Ook werd de naam van het nieuwe hotel al bekend gemaakt, het zal de welluidende naam "De Zilveren Maon' gaan dragen.
Alhoewel er nog flink gewerkt wordt momenteel heeft de redactie al met de kersverse Maitre d'hotel dhr Jean-Jacques de Poupee a mon Derriere kunnen spreken en die wilde alvast wel een tipje van de sluier oplichten, zijn woorden: Wij willen Zundert eens flink verrassen, daarvoor hebben we 4 avonden gereserveerd in het cultuurcentrum Zundert in januari t.w. vrijdag 16, zaterdag 17 en dan weer vrijdag 23 en zaterdag 24 januari waar we tout Zundert willen laten kennismaken met onze nieuwe hotel, wij willen dan ook iedereen, alle lezers en lezeressen van de Bode uitnodigen de grande opening bij te wonen.
Het zal een spectacle worden, we hebben wat regionale uiterst bekende artiesten uitgenodigd zoals Cabaret 't Stuk, Johnnie, Willie & Sandy, Marcelleke van Etten en de KPJ om deze avond wat op te vrolijken, en we gaan ook proberen om wat VIP behandelingen weg te geven aan de mensen die komen kijken.
Als U zeker wilt zijn van een plaatsje kunt u best al wel reserveren bij Cultuurcentrum Zundert (www.cczundert.nl).
Verder nieuws zal nog volgen.




