Afbeelding
Foto: Vinnie de Laat - Click United

Extra (nacht)bussen tijdens Koningsnacht en Koningsdag tussen Breda en Zundert

Door: Addo Sprangers Algemeen

ZUNDERT - Koningsnacht- en dag belooft weer een groot feest te worden in Brabant. Er staan volop festiviteiten op de planning. Om alle feestvierders veilig te vervoeren zet Arriva tijdens Koningsnacht en Koningsdag extra (nacht)bussen in.

Koningsnacht (vrijdag 25 april op zaterdag 26 april) barsten in met name Breda al de nodige feestjes los. En dus rijdt Arriva tijdens Koningsnacht met extra nachtbussen om 1.40 uur, 2.50 uur en 4.00 uur vanaf halte Breda-Centrum naar Zundert (lijn 855)

Plan je reis vooraf met een reisplanner
Zie met behulp van een reisplanner waar en hoe laat jouw bus vertrekt. Let op: de nachtbussen rijden in de nacht van 25 op 26 april dus je moet de planner op 26 april instellen om te zien hoe laat jouw bus teruggaat.

Check in- en uit met je eigen betaalpas of een OV-chipkaart
In- en uitchecken in de bus kan tegenwoordig heel eenvoudig met je eigen betaalpas. Je betaalt dan het normale OV-chipkaarttarief. In- en uitchecken met je OV-chipkaart kan uiteraard ook. Wel zo handig: als je betaalt met je eigen betaalpas, heb je dus geen OV-chipkaart meer nodig. Scheelt weer! Betalen is mogelijk met pin of contactloos. Contant betalen in de bus is niet mogelijk!



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief