Bezoekers genieten van al het moois
Bezoekers genieten van al het moois Foto: Charles van Campenhout

TuinToer Zundert trekt volop bezoekers

Door: Redactie Algemeen

ZUNDERT / RIJSBERGEN – Afgelopen weekend waren er behoorlijk wat zomerse evenementen in de regio. Zo ook de TuinToer Zundert, een jaarlijkse open-tuinenroute waarbij particulieren hun tuin openstellen voor publiek. Het gebeuren trok veel belangstelling.

In de loop van de middag was het in Rijsbergen al goed te merken. Bij de Boomkensevaart werden bezoekers hartelijk ontvangen door het echtpaar Martens, dat zichtbaar genoot van alle aandacht voor hun tuin. En die tuin mocht er zijn: een groot, groen terrein waar je makkelijk even de tijd voor neemt om rond te lopen. Bezoekers deden dat dan ook volop en genoten van de rust, de variatie en alles wat er te zien was.

Elf deelnemende tuinen

Zo’n tuin vraagt flink wat onderhoud, elke dag weer. Geen kleine klus, zeker niet omdat de heer des huizes ook actief is binnen het corso in Rijsbergen, een hobby die hem duidelijk na aan het hart ligt. Maar ook op andere plekken regende het bewonderende blikken. 

In totaal hadden elf deelnemers hun tuin opengesteld voor het publiek. Genieten voor de liefhebbers van een mooie tuin. Zeker met dit mooie zomerweer.

Bezoekers genieten van al het moois
Bezoekers genieten van al het moois
Bezoekers genieten van al het moois
Bezoekers genieten van al het moois
Bezoekers genieten van al het moois


Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief