Afbeelding
Foto: Sanne Brusselaars

Meld je aan voor de twaalfde editie van de Borgvlietse jaarmarkt

Door: Sanne Brusselaars Algemeen

BERGEN OP ZOOM - Borgvliet staat bekend om zijn jaarlijkse jaarmarkt die elk jaar steeds groter wordt. Het is inmiddels een vast onderdeel geworden van de evenementenkalender van Bergen op Zoom en dit jaar wordt het alweer voor de elfde keer georganiseerd. De markt is uitgegroeid van een kleinschalig evenement tot een bruisende jaarmarkt voor jong en oud, waar van alles te doen, zien en beleven valt.

De organisatie is dit jaar wederom druk bezig met de voorbereidingen voor de jaarmarkt, en het belooft weer net zo gezellig te worden als vanouds. Om de voorbereiding soepel te laten verlopen, zijn ze op zoek naar deelnemers. Geïnteresseerden kunnen zich op woensdagavond 22 mei aanmelden tijdens de inschrijvingsavond in ‘t Hoofdkwartier aan de Rembrandstraat. De kosten voor particulieren bedragen 10 euro en voor ondernemers 20 euro. Bij de inschrijving wordt zoveel mogelijk rekening gehouden met de voorkeuren van de deelnemers.

Informatie
De jaarmarkt vindt dit jaar plaats op zondag 7 juli en duurt van 10.00 uur tot 17.00 uur. Het is een evenement dat je niet mag missen. Wil je meer informatie of heb je vragen? Aarzel dan niet en stuur een mail naar info@sta-boz.nl. “We hopen je te zien op de Borgvlietse jaarmarkt!”



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief