Blije winnaars in Halsteren
Blije winnaars in Halsteren Foto: Postcode Loterij

Gouden enveloppen voor de Lisztstraat: negen winnaars met elk 25.000 euro

Door: Angela Versluys Algemeen

HALSTEREN Negen deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met postcode 4661 BS (straat: Lisztstraat) winnen 25.000 euro per lot. Op hun postcode is namelijk de PostcodeStraatprijs gevallen. Onder de winnaars is ook een nieuwe BMW verloot. Postcode Loterij-ambassadeur Gaston Starreveld verrast de gelukkige winnaars uit Halsteren met de cheques.

De zon schijnt in Halsteren en de winnende buren krijgen vandaag nóg een reden om te stralen. Het team van de Postcode Loterij is gearriveerd en komt niet met lege handen: ambassadeur Gaston Starreveld staat klaar om de buren met gouden enveloppen te verrassen.

Een bijzonder verjaardagscadeau


Gaston belt als eerste aan bij Bertus en Annie, die hem hartelijk ontvangen. “We zijn al 62 jaar samen”, vertellen ze lachend. Hun glimlach wordt nog breder als Gaston de cheque van 25.000 euro onthult. Bertus vertelt dat hij morgen jarig is. “We kunnen een feestje geven en de kinderen zullen hier ook erg blij mee zijn.” Het eerste verjaardagscadeau is binnen.

Het geluk houdt niet op want nu is de beurt aan Robert en Wilma. Zodra ze zien dat ze 25.000 euro winnen, vallen ze elkaar in de armen. Een bestemming voor de prijs hebben ze al. “Een aantal jaar geleden zijn we op reis gegaan naar Suriname om de as van Roberts moeder uit te strooien. We willen graag weer opnieuw reizen naar Suriname”, vertelt Wilma.

Een auto voor de kleinzoon


Inmiddels zijn alle winnende buren verzameld op straat. Gaston geeft het signaal dat het feest kan beginnen. Wanneer iedereen de cheque opent en ziet dat zij 25.000 euro hebben gewonnen, is het ongeloof groot. Buren raken geëmotioneerd en geven elkaar een knuffel. Direct wordt er gefantaseerd over wat er met de prijs gedaan gaat worden. Gerrit en Jacqueline zijn er direct uit: ‘’We willen graag een nieuwe auto. De oude geven we dan aan onze kleinzoon. Die heeft net zijn rijbewijs!’’

Annie en Bertus winnen 25.000 euro bij de Postcode Loterij
De dag van deze deelnemers in Halsteren kan niet meer stuk


Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief