Avondvierdaagse 2019
Avondvierdaagse 2019 Foto: archief ARV Achilles

Avondvierdaagse zoekt DJ’s én werkgroepleden

Sport en vereniging

ETTEN-LEUR - Na twee jaar geen live Avondvierdaagse georganiseerd te hebben, kijkt de werkgroep nu reikhalzend uit naar het evenement dit jaar. De Jumbo Avondvierdaagse vindt plaats van 13 tot en met 16 juni. Hoewel de A4D Home Edition een geweldig alternatief bood, is samen wandelen met een groep toch leuker.

Werkgroep

Gelukkig zijn de vooruitzichten voor een buiten evenement nu beter en dus is de werkgroep weer samen gekomen om alsnog de 58e editie te organiseren. “We barsten van de ideeën en hebben verschrikkelijk veel zin om dit evenement weer op poten te zetten. Helaas nemen we afscheid van maar liefst drie werkgroep-leden waardoor we nu op zoek zijn naar nieuwe enthousiastelingen. We zijn een hechte groep, met ieder zijn/haar kwaliteiten. Qua taken varieert het van routes maken tot verslaglegging en van social media tot sjouwwerk”, zegt voorzitter Annie Dirks. Geïnteresseerden kunnen zich melden via projecten@arvachilles.nl

DJ Route

“Ieder jaar proberen we voor de kinderen iets leuks te verzinnen dat sfeer verhogend werkt. Zo hebben we diverse cartoon-figuren bij de finish gehad, maar ook springkussens en een DJ voor de nodige muziek. Tijdens de hele warme dagen riepen we mensen op om hun tuinsproeier aan te zetten, wat voor verfrissende taferelen zorgde. Dit jaar spelen we met het idee om op één van de avonden een DJ-Route
te organiseren. Op de 10 km-afstand vragen we kinderen en jongvolwassenen die aan de route wonen een DJ Booth op de oprit of vanuit de garage te plaatsen en zo bij te dragen aan een muzikale route. Hierdoor hopen we ook meer kinderen te enthousiasmeren om deze langere afstand te lopen. Inwoners die zelf originele suggesties hebben, mogen zich altijd melden via bovenstaand e-mailadres.”

De Nobelaer

Net als afgelopen jaren starten en finishen we de eerste drie dagen vanaf het Achilles-terrein. De laatste avond verplaatsen we het evenement meer richting centrum vanwege het défilé dat de burgemeester afneemt met wethouders. Vanwege de afbraak van het Nobelaer-gebouw, wijken we uit naar het Oderkerkpark. Meer informatie volgt later.

Laatste nieuws

Het laatste nieuws rondom de Avondvierdaagse is te vinden via de Facebook-pagina van het evenement
en de website https://www.wandel.nl/evenementen/vierdaagseetten-leur-r363133/



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief