
Zomerfair Oud Gastel groot succes: ‘We kijken met trots terug op het evenement’
Door: Redactie AlgemeenOUD GASTEL - Op zaterdag 20 juni vond in het park van Oud Gastel de Zomerfair plaats, georganiseerd door Lint & Licht Events. Na maanden van voorbereiding, organiseren en regelen was het eindelijk zover. Bezoekers konden genieten van een gezellige middag vol muziek, entertainment, kraampjes en lekkernijen.
De fair bood plaats aan tientallen kraamhouders met een gevarieerd aanbod. Voor de inwendige mens waren onder andere V&F Food & Events en de Hamse Hoeve aanwezig met diverse hapjes en drankjes.
Ook op muzikaal gebied was er volop vermaak. Het smartlappenkoor met Patrick van Tooren trad op, evenals Karin van Megen en zanger Chrizzz. DJ Damian verzorgde gedurende de middag de muziek en sfeer op het terrein.
Voor de kinderen waren Spiderman en Prinses Elsa aanwezig en kon er volop gespeeld worden op het grote leeuwen-springkussen. Daarnaast was Medic One aanwezig voor de EHBO en zorgde vrijwilliger Michel voor extra toezicht en veiligheid.
Braderie
“We kijken met trots terug op het evenement”, aldus de organisatie. “Jaren geleden was er rond vaderdag altijd een braderie in Oud Gastel. Toen dat stopte, vonden we dat erg jammer. Daarom besloten we zelf de uitdaging aan te gaan om weer iets moois voor het dorp te organiseren. Het was veel werk, maar alle positieve reacties van bezoekers, deelnemers en vrijwilligers maken dat meer dan waard.”
Een speciaal woord van dank gaat uit naar alle vrijwilligers, kraamhouders, artiesten en sponsoren die het evenement mogelijk maakten. Ondanks het gelijktijdige Beachweekend in het dorp wist de Zomerfair veel bezoekers te trekken. De organisatie kijkt daarom met een tevreden gevoel terug op een gezellige en succesvolle dag en hoopt ook in de toekomst weer evenementen voor de inwoners te kunnen organiseren.




