Jack van Dorst op werkbezoek.
Jack van Dorst op werkbezoek. Foto: Tom Rietveld

Wethouder Jack van Dorst stopt volgend jaar

Door: Yvonne Vermeulen Algemeen

MOERDIJK - Wethouder Jack van Dorst stopt volgend jaar in september mijn zijn functie als wethouder. Afgelopen donderdag nam hij voor het begin van de raadsvergadering het woord en kondigde zijn vertrek aan. 

Van Dorst liet weten dat de afgelopen anderhalf jaar voor hem best ingrijpend zijn geweest. “Ik heb twee ziekenhuisopnames achter de rug, nu kan ik wel zeggen dat ik zo gezond en vitaal ben als een vis. Maar ook in de privésfeer zijn er ingrijpende zaken geweest, zoals zieken en overlijdens. Dit alles heeft me de afgelopen maanden aan het denken gezet. Het wethouderschap is een baan waarin je het maximale geeft en voortdurend aan staat. Het is goed om periodiek en persoonlijk te evalueren.” 

Van Dorst stopt volgend jaar in september en geeft aan zijn portefeuilles zoveel mogelijk op orde wil hebben. Ook geeft hij zijn partij Onafhankelijk Moerdijk nu de kans om de komende 10 maanden een geschikte opvolger te vinden. Van Dorst was sinds 2017 wethouder van de gemeente Moerdijk.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief