Afbeelding
Foto: J.Wouters

Genieten bij jaarlijkse activiteit van de Zonnebloem

Algemeen

KLUNDERT - Zaterdagmiddag werden de deelnemers van de afdeling de Vijfhoek ontvangen in de Niervaert in Klundert. Het regende die ochtend flink, maar gelukkig  stond er een vrouw klaar met een grote zwemband en paraplu om iedereen veilig binnen te loodsen.

In de grote zaal waren tafels gedekt voor 110 personen. Er was er een ruime keuze van stamppotten: hete bliksem, hutspot en zuurkool, alles huisgemaakt en natuurlijk met een gehaktbal of een stukje worst! Het toetje maakte de maaltijd compleet. Door omstandigheden had de geplande cabaretier zijn voorstelling af moeten zeggen, maar al snel werd Quintus van Amstel uit Tilburg gecontracteerd. Met zijn programma “Wijsjes van Weleer“ bracht hij een schitterende show van oude liedjes en anekdotes ten tonele. Bekende liedjes die je niet vaak meer hoort, maar die iedereen in de zaal kon meezingen.

In de pauze kreeg iedereen weer wat te drinken en werd er een loterij gehouden met mooie prijzen, geschonken door een lokale fruitkweker.

Tegen vier uur liep deze nostalgische middag ten einde en tafel voor tafel werden de gasten begeleid naar de garderobe voor jas en rollator. Door de grote inzet van de vele vrijwilligers verliep de middag van begin tot eind op rolletjes en ging iedereen met een grote glimlach en een klein presentje weer naar huis.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief