
Klundert op een Kluitje bloedheet van start
Door: Yvonne Vermeulen AlgemeenKLUNDERT - Klundert op een Kluitje is sinds vanmiddag vier uur officieel begonnen. Met 35 graden en enkele druppels regen was het een tropische start van het driedaagse evenement. De jeugd stond in elk geval al te trappelen bij de kermisattracties en ook de braderie trok gelijk wat bezoekers.
Vanavond om zeven uur trapt Wolter Kroes het evenement echt af. Daarna staan achtereenvolgens DJ Maus, Cover The Cage en Team Rush Hour op het hoofdpodium. De braderie is tot tien uur geopend, de kermis tot middernacht. Met het weer is het nog even afwachten, in Brabant geldt vrijdag code geel voor onweer en regen.
Zaterdag
Zaterdag start de braderie om 10:00 en sluit om 20:00. Kermis is het zaterdag van 12:00 tot middernacht. Op het hoofdpodium kun je achtereenvolgend terecht voor Spido, Lifestyle 13, #reflex, DJ, MT Bottles en ‘s avonds vanaf 21:00 Mad Man en DJ Willem de Wijs. Op het podium aan de Molenstraat vind je vanaf 12:30 Determinato Drummerij en Jeugdorkest. Van drie tot zes en van acht tot elf is het podium voor Deborah Jacobs.
Samen voetbal kijken
Zaterdagavond kijkt Klundert gezamenlijk naar het WK voetbal op grote schermen. Vanaf de vlonders wordt het Nederlands Elftal aangekondigd, met DJ Auke in de rust. De wedstrijd begint om 19:00 en is rond 21:00 afgelopen.
Zondag
Zondagochtend start om 11:00 met een dienst op de vlonders. Het muzikale programma wordt daarna afwisselend verzorgd door John & Gijs en Solid 6. Aan de Molenstraat is vanaf 14:00 een kindergoochelaar aanwezig. Van 15:00 tot 18:00 sluiten hier Lies & Paul af. Zondag starten de Braderie en kermis om 13:00, de braderie sluit om 17:00 en de kermis om 18:00.





























