Afbeelding
Foto: Verkeerspolitie ZWB

Auto botst tegen lantaarnpaal op Gagelboslaan na achtervolging: twee mannen (17 en 19) aangehouden

Door: Amber Kuijs 112 Meldingen

BERGEN OP ZOOM - Agenten hebben afgelopen nacht twee mannen van 17 en 19 jaar oud uit Lepelstraat aangehouden. Het tweetal crashte met hun auto tegen een lantaarnpaal op de Gagelboslaan na een achtervolging met de politie.

Rond 0.10 uur zagen surveillerende agenten een auto met Duits kenteken tegen op de Gagelboslaan. Bij het zien van de politieauto ging de bestuurder er met hoge snelheid vandoor. Daardoor ontstond er een korte achtervolging. De auto belandde echter al snel tegen een lantaarnpaal, waarna de twee inzittenden er vervolgens te voet vandoor ging. 

Kort na het ongeval konden de twee verdachten los van elkaar aangehouden worden in de wijk Gageldonk. De 19-jarige verdachte werkte in eerste instantie niet mee aan zijn aanhouding. Daarom moesten agenten met pepperspray dreigen voordat hij aangehouden kon worden. Vervolgens ging hij zo tekeer tegen de agenten, dat zij aangifte van belediging hebben gedaan. 

Het is nog onduidelijkw aarom het duo er vandoor ging bij het zien van de politie. De twee mannen van 17 en 19 zijn ingesloten in een politiecel. Ze worden verdacht van het verlaten van een plaats ongeval. 




Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief